MODUĻU MĀJAS

KAS IR MODUĻU MĀJAS?

Moduļu mājas sastāv no moduļiem jeb atkārtotām sekcijām. Moduļi tiek veidoti rūpnīcā, saliekot kopā materiālus vienā elementā, kas var tikt kombinēti ar citiem moduļiem, veidojot vairākas telpas un sarežģītākas konstrukcijas.

Moduļu mājas kombinēšanas variācijas ir bezgalīgas – saliekot vienu aiz otra vienā rindā, ar sāniem blakus u.t.t.

Moduļa mājas tiek transportētas uz būvlaukumu, kur tiek veikti pēdējie montāžas darbi. Būvniecības process uz vietas tiek samazināts līdz minimumam, moduļu māju pabeigtības pakāpes dēļ. Tas savukārt samazina iespējamo laika apstākļu ietekmi, salīdzinot ar būvniecības procesu uz vietas. Rezultāts ir augstas kvalitātes, hermetizētas un energoefektīvas moduļu mājas.

MODUĻU MĀJU PRIEKŠROCĪBAS

Šī tipa mājām piemīt neskaitāmas priekšrocības, kas uzlabo gan būvniecības procesus, gan dzīves kvalitāti tajās.

Kvalitāte


Tā kā katrs moduļu mājas modulis uz būvniecības vietu tiek transportēts atsevišķi, tam jāiztur transportēšanas un uzstādīšanas prasības kā vienam veselumam. Tā kā katrs modulis pats par sevi ir izturīgs, tad moduļu kopums ir izturīgāks par konstrukciju, kas pilnībā būvēta uz vietas.


Dizaina Iespējas

Iekštelpu plānojums, jumta slīpumi, griestu augstumi, ārsienu un iekšsienu dizains var tikt mainīts atkarīgi no klienta vēlmēm un vajadzībām. Nav iekaltu standartu.

Ātrums

Moduļu mājas konstrukcijas īpatnības nodrošina, ka vienlaikus var tik ražota grīda, sienas, jumts, spāres un griesti, kas tiek montēti kopā kā viena vesela forma. To, protams, nevar iesākt pilna cikla būvniecībā uz vietas – nevar, piemēram, uzlikt jumta spāres pirms pabeigtas nesošās sienas. Tādējādi ražošanas process moduļu mājām tiek samazināts uz pusi.

Zemas Būvniecības Izmaksas

Galvenā moduļu mājas priekšrocība - būvniecība prasa daudz mazākus naudas ieguldījumus nekā citu konstrukciju mājas. Pateicoties tam, ka moduļu mājas ir vieglas, bet vienlaikus ļoti izturīgas, mājas pamatus nav nepieciešams būvēt no masīviem un dārgiem materiāliem.

Mājas iekšējās apdares darbos nav jāiegulda lieli līdzekļi, jo mūsu mājām iekšējās sienas un griesti jau ir no brusas vai apdares dēļa, kuru nepieciešams tikai nokrāsot.

Pielāgošanās Apstākļiem

Moduļu mājas var tikt “uzceltas” nomaļās teritorijās, kur transporta izdevumu dēļ būtu sadārdzināta parastas mājas būvniecība. Tāpat moduļu māja ir izdevīga tajos gadījumos, kad ļoti ātri ir jānodrošina dzīvošanai atbilstošs patvērums.

MODUĻU MĀJU ĪPAŠĪBAS

Ekoloģiski izolatori, kas uzlabo jūsu mājas kvalitāti un enerģijas taupīšanu.

Energoefektivitāte

Neviens no tādiem celtniecības materiāliem kā ķieģelis vai betons energoefektivitātes ziņā nav salīdzināms ar kokmateriālu. 

Pateicoties mūsu būvniecības tehnoloģijai, siltināšanas materiāliem, mājas telpas ziemā iespējams ātrāk uzsildīt un tajās ilgāk saglabājas siltums. Savukārt vasarā telpās tiek uzturēts patīkams vēsums, jo mūsu biezās ārsienas no saules radītā karstuma neuzkarst. 

Koka moduļu mājas ļauj samazināt apkures izmaksas, kā arī nodrošināt komfortu mājas telpās. Mūsu moduļu mājām apkures rādītājs nepārsniedz 20-49 kWh 1m2 gadā.

Gaisa Kvalitāte

Mitruma līmenis konstrukcijās tieši ietekmē gaisa kvalitāti jaunbūvēs. Tā kā moduļi tiek ražoti rūpnieciski, izmantojot sausus, atbilstošus materiālus un apkārtējā vide tos nevar ietekmēt, tad moduļu mājas konstrukcijas saglabā minimālu, pieļaujamu mitruma līmeni.
MODULU MAJA

📞 +371 29486602

📩 info@jumatex.lv

📍Kaudzīšu iela 74, Rumbula


Sazinieties ar mums!Pirkumu grozs