SIP PANEĻU MĀJAS

KAS IR SIP PANEĻU MĀJAS?

SIP paneļu mājas ir ražotas no strukturētas izolācijas paneļiem. SIP panelis ir sendviča tipa konstrukcijas elements, kas iegūts zem spiediena salīmējot blīvas putu polistirola plāksnes (ESP) starp divām mitrumizturīgām OSB plāksnēm. paneļiem. 

SIP paneļi tiek pielietoti kā nesošās konstrukcijas ēkas sienām, jumtiem un pārsegumiem. Māju būvniecībās materiāls ir plaši izmantots tā augstās kvalitātes un zemās cenas dēļ.

Būvējam no ecosiplat.lv rūpnīcā ražotiem paneļiem.

SIP MĀJU PRIEKŠROCĪBAS

Veselīgas dzīves telpas, kas ir energoefektīvas, drošas un ekonomiski izdevīgas.

Ekonomija un laiks

Augsti energoefektivitātes rādītāji, ilgmūžība, laba siltumizolācija, minimāli aukstuma tilti, stabils pret atmosfēras iedarbībām.


Energoefektivitāte

SIP paneļu konstrukcijas ir vieglas un ātrs. Mājas būvniecība neaizņems ilgu laika periodu. Turklāt, SIP paneļu mājas ir samērā lētākas kā citu veidu mājas, saglabājot savu augsto kvalitāti.

Konstrukcija

Paneļu virsmas ir līdzenas, to konstrukcijas ir vieglas, izturīgas un ilgmūžīgas. Būvējot mājas ar SIP paneļiem, konstrukcijām var būt dažādi risinājumi.

Drošība

SIP paneļu mājā neveidojas plaisas. Šādu māju konstrukcijas ir ugunsdrošas. SIP paneļi atgrūž kukaiņus un grauzējus, jo šie paneļi tiem ir nelabvēlīgi.

SIP MĀJU ĪPAŠĪBAS

Būvējot mājas un ēkas no SIP paneļiem, Jūs ietaupāt laiku, naudu un darbu.

Siltumizolācija

Māja no SIP ātri sasilst un ilgi saglabā siltumu. Tas pats princips attiecas uz mājas kondicionēšanu karstā laikā. Majā no SIP paneļiem var justies komfortabli jebkurā gada laikā.

Enerģijas Ietaupījums

Ar SIP tehnoloģiju būvēto māju īpašnieki maksā par apkuri un kondicionēšanu daudz mazāk, nekā ''tradicionālo'' māju īpašnieki. Māja būs energoefektīva un finansiāli draudzīga.

Trokšņa Izolācija

SIP panelis pilnīgi izolē līdz 70 dB augstās frekvences skaņu. 177 mm biezais panelis ar vienu ģipša karton slāni praktiski par 100% izolē sadzīves trokšņus. 


MODULU MAJA

📞 +371 29486602

📩 info@jumatex.lv

📍Kaudzīšu iela 74, Rumbula


Sazinieties ar mums!Pirkumu grozs